Slider[Style1]

Style2

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5

 Όλα τα ονόματα των επιτυχόντων των πανελλαδικών εξετάσεων του 2016, των Γενικών Λυκείων του δήμου Αμφιλοχίας.


 ΕΠΑΛ Αμφιλοχίας

Βαββά Χριστίνα Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής(Πρέβεζα) ΤΕΙ Ηπείρου
Παναγιωτίδης Μάριος Ανδρέας Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα) ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας
Ταμπούρης Θωμάς Εκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικόν Ασπαιτε
Μπότσαρη Βασιλική Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε. (Καστοριά) ΤΕΙ Δυτ. Μακ/Νιας
Ντουβαλη Μαρία Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά) – Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτ. Μακ/Νιας
Ρόκκου Βαια Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων (Άμφισσα) ΤΕΙ Στερ. Ελλάδας
Σαφάκα Αφροδίτη Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα) ΤΕΙ Ανατ. Μακ/Νιας & Θράκης
Σταμουλη Ευαγγελία Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη) ΤΕΙ Θες/Κης

ΓΕΛ Αμφιλοχίας

Πλιάτσικα Μαρία Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη) Παν. Αιγαίου
Τσιλικη Διαμαντω Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα) Παν. Πελ/Νησου
Αραπαι Μαρκελιανα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι) ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας
Αρμύρας Νικόλαος Πληροφορικής (Αθήνα) Οπα
Καζαντζής Κωνσταντίνος Φυσικής (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων
Γιαννελος Γεώργιος Μαθηματικών (Σάμος) – Μαθηματικών Παν. Αιγαίου
Κακαρουνα Δέσποινα Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος & Νέων Τεχνολογιών (Αγρίνιο) Παν. Πατρών

Λιανού Βασιλική Πολίτικης Επιστήμης & Ιστορίας (Αθήνα) Παντειο
Μπιστιντζανος Παναγιώτης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Και Μηχανικών Υπολογιστων (Βολος) Παν. Θεσσαλιας
Τσικριτεας Θεοφάνης Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Και Πληροφορικής (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων
Αγγέλη Θεοδώρα Φιλοσοφίας (Πάτρα) Παν. Πατρών
Αθανασίου Ιουλία – Ειρήνη Ιστορίας & Εθνολογίας (Κομοτηνή)Δημ. Παν. Θράκης
Γεροδημου Άννα Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) Παντειο
Γιαννακοπουλου Παναγιώτα Βιολογίας (Πάτρα) Παν. Πατρών
Γιαννελος Θεόδωρος Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη) ΤΕΙ Δυτ. Μακ/Νιας
Γιαννελου Αθανασία Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς) Παν. Πειραιώς
Διαμαντη Γεωργία Φιλολογίας (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων
Διγωνης Χαράλαμπος Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. Και Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής Τ.Ε. (Αθήνα) – Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής Τ.Ε.ΤΕΙ Αθήνας
Ζαφείρη Γεωργία Φυσικής (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων
Ζήση Πανωραία – Φωτεινή Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα) Παν. Πατρων
Ζωή Πετρούλα Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ρέθυμνο) Παν. Κρήτης
Θεοδοσίου Νεκτάριος – Ραφαήλ Οικονομικών Επιστήμων (Πάτρα) Παν. Πατρών
Καραγιωργου Χρυσάνθη Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Αθήνα) Εκπα
Καραφασουλη Ελευθερία Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα) Παν. Δυτ. Μακ/Νιας
Κατσαντας Παναγιώτης Μηχανικών Πληροφοριακων & Επικοινωνιακων Συστηματων (Σαμος) Παν. Αιγαιου
Κατσικαρελη Ιωανναφιλολογιας (Αθηνα) Εκπα
Κατσουδα Νεφελη – Ιωαννα Κοινωνιολογιας (Ρεθυμνο) Παν. Κρητης
Κατσουλης – Δημητριου Στεφανος Γεωπονιας, Ιχθυολογιας Και Υδατινου Περιβαλλοντος (Βολος) Παν. Θεσσαλιας
Κουκοβινη Τατιανη Βιολογικων Εφαρμογων & Τεχνολογιων (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Κουτρουμανου Αγγελικη Κοινωνικης Πολιτικης (Αθηνα) Παντειο
Λιαπης Παναγιωτης Επικοινωνιας & Μεσων Μαζικης Ενημερωσης (Αθηνα) Εκπα
Λουντζης Παναγιωτης Φιλοσοφιας – Παιδαγωγικης & Ψυχολογιας (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Μακρυδημας Αγγελος – Γαβριηλ Διαχειρισης Πολιτισμικου Περιβαλλοντος & Νεων Τεχνολογιων (Αγρινιο) Παν. Πατρων
Μαλιγιαννη Δεσποινα Μηχανολογων Μηχανικων (Θεσσαλονικη) Απθ
Μανθος Μαριος Ηλεκτρολογων Μηχανικων Τ.Ε. (Πατρα) Τει Δυτ. Ελλαδας
Μηλια Μαριαννα Μαιευτικης (Θεσσαλονικη) Τει Θες/Κης
Μηλωνη Χρυσα Εκπαιδευτικων Πολιτικων Μηχανικων Ασπαιτε
Μπακαμητσος Χρυσοστομος Μηχανικων Τεχνολογιας Πετρελαιου & Φυσικου Αεριου Τ.Ε. Και Μηχανολογων Μηχανικων Τ.Ε. (Καβαλα) – Μηχανικων Τεχνολογιας Πετρελαιου Και Φυσικου Αεριου Τ.Ε. Τει Ανατ. Μακ/Νιας & Θρακης
Μπερετη Αντζελα Φιλοσοφιας (Πατρα) Παν. Πατρων
Νακα Αθηνα – Βασιλικη Διοικησης Επιχειρησεων (Λαρισα) – Διοικηση Επιχειρησεων Τει Θεσσαλιας
Ντινος Λαμπρος Μηχανολογων Μηχανικων Και Βιομηχανικου Σχεδιασμου Τ.Ε. (Κοζανη) – Μηχανολογων Μηχανικων Τ.Ε. Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Παπαγεωργιου Σοφια Φιλοσοφιας – Παιδαγωγικης & Ψυχολογιας (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Παπαζεκου Ιωαννα Θεωριας Και Ιστοριας Της Τεχνης (Αθηνα) Ασκτ
Παπαλεξης Κωνσταντινος Ηλεκτρολογων Μηχανικων Τ.Ε. (Κοζανη) Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Παπαλεξης Παντελεημων Ηλεκτρολογων Μηχανικων & Μηχανικων Υπολογιστων (Ξανθη) Δημ. Παν. Θρακης
Παπανικου Δεσποινα Κοινωνικης Πολιτικης (Αθηνα) Παντειο
Πλιατσικας Θωμας Διοικησης Επιχειρησεων Αγροτικων Προϊοντων Και Τροφιμων (Αγρινιο)Παν. Πατρων
Ροκκου Ελευθερια Μηχανολογων Μηχανικων Και Βιομηχανικου Σχεδιασμου Τ.Ε. (Κοζανη) – Βιομηχανικου Σχεδιασμου Τ.Ε. Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Σαλμα Ειρηνη Τεχνολογιας Τροφιμων (Αργοστολι) Τει Ιονιων Νησων
Σαπλαουρας Στεφανος Πληροφορικης Και Τηλεπικοινωνιων (Τριπολη) Παν. Πελ/Νησου
Σαφακας Γεωργιος Τεχνολογων Γεωπονων (Καλαματα) Τει Πελ/Νησου
Σερδενε Ευαγγελια Οικονομικης & Περιφερειακης Αναπτυξης (Αθηνα) Παντειο
Σκορδας Χρηστος Πολιτικων Μηχανικων Τ.Ε. Και Μηχανικων Τοπογραφιας & Γεωπληροφορικης Τ.Ε. (Αθηνα) – Μηχανικων Τοπογραφιας & Γεωπληροφορικης Τ.Ε. Τει Αθηνας
Σταματη Σταυρουλα – Αννα Φιλολογιας (Πατρα) Παν. Πατρων
Στασινος Αλκιβιαδης Ηλεκτρολογων Μηχανικων & Μηχανικων Υπολογιστων (Θεσσαλονικη) Απθ
Σταυρου Ιωαννης Πολιτικων Μηχανικων Τ.Ε. (Πατρα) Τει Δυτ. Ελλαδας
Συκωτη Αμαρυλις Διοικησης Επιχειρησεων (Κοζανη) Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Τρομπουκη Δημητρα Διοικησης Επιχειρησεων (Πατρα)Τει Δυτ. Ελλαδας
Τρομπουκης Αλεξανδρος Φιλοσοφιας – Παιδαγωγικης & Ψυχολογιας (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Τσεκουρα Παρασκευη Γεωπονιας (Θεσσαλονικη) Απθ
Τσουγκρης Ευαγγελος Πληροφορικης (Κερκυρα) Ιονιο Παν.
Φλωκα Αλικη Φιλολογιας (Θεσσαλονικη) Απθ
Φλωρου Ιουλιεττα Οικονομικων Επιστημων (Βολος) Παν. Θεσσαλιας
Φουρλανη Γεωργια – Παρασκευη Φιλολογιας (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Φουρλανης Γεωργιος Ιστοριας & Αρχαιολογιας (Ιωαννινα) Παν. Ιωαννινων
Φουρλανης Θεοδωρος Λογιστικης Και Χρηματοοικονομικης (Πειραιας) Τει Πειραια
Χαρδαλια Αλεξανδρα Επιστημης & Τεχνολογιας Υλικων (Ηρακλειο) Παν. Κρητης

ΓΕΛ Εμπεσού

Ζημος Θωμας Διοικησης Επιχειρησεων (Γρεβενα) – Διοικηση Επιχειρησεων Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Λαγου Ευαγγελια Νοσηλευτικης (Λαμια) Τει Στερ. Ελλαδας
Μαλλιος Αποστολος Γεωγραφιας (Μυτιληνη) Παν. Αιγαιου
Μερκου Τατιανη Μαιευτικης (Πτολεμαϊδα) Τει Δυτ. Μακ/Νιας
Νεστωρας Γεωργιος Βιβλιοθηκονομιας & Συστηματων Πληροφορησης (Θεσσαλονικη) Τει Θες/Κης
Παπαδημητριου Κωνσταντινα Νομικης (Αθηνα) Εκπα
Πλατανος Θωμας Ηλεκτρολογων Μηχανικων Τ.Ε. (Χαλκιδα) Τει Στερ. Ελλαδας
Προυντζος Αθανασιος Ηλεκτρολογων Μηχανικων Και Μηχανικων Υπολογιστων (Χανια)Πολ/Χνειο Κρητης
Τηγανης Γεωργιος Μηχανικων Πληροφορικης Τ.Ε. (Λαρισα)Τει Θεσσαλιας
Τουρλιδα Χρυσουλα Ψυχολογιας (Αθηνα) – Παντειο Παντειο
Ζαγκα Δημητρα Θεολογιας (Αθηνα) Εκπα
Μπεχλιουλη Χαρικλεια Θεωριας Και Ιστοριας Της Τεχνης (Αθηνα) Ασκτ

Littleboypc.gr - Επισκευή Υπολογιστών - Κινητών, Ιστοσελίδες-Δίκτυα, Καταγραφικά Συστήματα

Εγγύηση Χαμηλότερης Τιμής, επισκευή Υπολογιστών (Laptop-Desktop), Κινητών τηλεφώνων (Smartphones), Σχεδίαση και Προγραμματισμός Ιστοσελίδας, Δίκτυα Υπολογιστών (Lan-Man-Wan), Καταγραφικά Συστήματα (Κάμερες Ασφαλείας). Θα μας Βρείτε: Κατούνα Ξηρομέρου - Έναντι ΕΛΤΑ | Τήλ. 6972 467 965 - 6989 457 517 | Web: http://www.littleboypc.gr
«
Επόμενη
Νεότερη ανάρτηση
»
Προηγούμενη
Παλαιότερη Ανάρτηση

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Αναρτήστε ένα ΣΧόλιο


Αρχή